ZRÁVY A UDÁLOSTI

 

EU   versus   Státnost

Stali jsme se součástí globalizace, a to s naším plným vědomím. 
Role EU je kompletně zničit státnost všech zúčastněných států ve jménu globalizace a jeho řízení.  V základě jde o postavení každého občana EU na úroveň, která je totožná s normami feudalismu.  Málo jednotlivců ovládá občany ve prospěch výrobních sfér bez nároků na sebeurčeni, právní, ekonomickou a kulturní etiku. Přeloženo do češtiny -“totální destrukce jedince bez nároků na uspořádání jakohokoliv seskupení a tedy prosazení zájmů svých nebo zájmů regionálních”. Stačí se podívat na uspořádání činitelů EU.  Nejen že jsou to lidé, ktéré nikdo nikdy nevolil,   ale mají takovou pravomoc ,že znemožní jakékoliv právní a ekonomické zastoupení  té, či oné země.  I když každá země má v EU své zastoupení, je to díky ekonomickým zájmům zcela podřízeno zájmům globalním.  Díky finančnímu ohodnocení každého zástupce v EU, žádný z nich si pro své vlastní blaho nedovolí nesouhlasit s nařízenim EU. Nedovedu si představit reprezentanta, který by nezvedl ruku pro potřeby EU?
Stačí mu dát na vědomí, že pokud tak učiní, bude odříznut od pramene. A žádný z nich se nevzdá svého platebního ohodnocení, o kterém se “normálnímu člověku může jen zdát”. Díky tomuto ovládání tak zvaných zastupitelů provádí politicko-ekonomickou situaci, která systematický vede ke zničení národů, národní  identity, soběstačnosti na všech úrovních, tradic a kultury. V relativně krátkem časovém období můžeme sledovat ničení naší republiky, dá se říci, že se tak děje  v přímém přenosu.  Jednak nás  EU nutí všemi dostupnými prostředky aplikovat rozhodnutí, které de fakto určují  jen 2 nebo 3 země EU a stávájí se de fakto směrnici pro všechny ostatní. Imigrace islámských přistěhovalců je tomu dobrým příkladem.  Nebudeš-li chtít vzít to množství imigrantů, budeš potrestán. Podrobně se o tomto jevu není třeba tady zabývat, neboť by to bylo rozsáhle psaní.
Příkladů je mnoho, ale další krásný příklad je “otrávení 2 lidí” na území Velké Britanie.  Absurdita došla až tak daleko, že VB přes sdělovací média ohlásila otravu dvou lidí a obvinila Ruskou federaci. Nikdo se ani neobtěžuje předložit jakýkoliv důkaz, či chemický rozbor. 
S naprostou otevřeností některé státy tvrdí, že důkazy není třeba, a že morálně  podpoříme stát, který ono nařčení prohlašuje. 
https://www.denik.cz/z_domova/vyhosteni-ruskych-diplomatu-se-zemanem-jedna-koudelka-i-slechtova-20180326.html
a úžasný je tento odstavec: 
"Jsme pevně začlenění do západních struktur, a proto když náš spojenec ve vážné situaci požádá o pomoc, máme mu vyjít vstříc. Proto Česká republika přistoupí k vyhoštění třech pracovníků ambasády Ruské federace," řekl doslova Babiš.
Navíc v tomto případě se jedná o jeden z nejsilnějších prvků, jaký  kdy byl vyvinut.  Výňatek z Wikipedie si můžete přeložit.
Novichok (Russian: Новичо́к, "newbie") is a series of nerve agents the Soviet Union and Russia developed between 1971 and 1993. Russian scientists who developed the agents claim they are the deadliest nerve agents ever made, with some variants possibly five to eight times more potent than VX, and others up to ten times more potent than soman. S podivem zjišťujeme, že dcera dvojitého agenta, která byla údajně také otrávena se dostala
z nebezpečné situace a úspěšně se uzdravuje.  Pokud jsou informace z Wikipedie správné, měla být už dávno mrtva!!
Lidé už zcela zapoměli na to, co je to vlastně komunistický režim a čím se vyznačoval?
Mohu odpovědně tvrdit, že naše dnešní poddajnost,servilita vůči cizím státům došla do takového stádia, že se komunističtí předáci zcela jistě obrací v hrobě. EU už ani nezkouší zjišťovat, do jaké míry si náš stát (a nejen náš) nechá líbit veškeré změny, které míří ke státní destrukci.
Jeden z mnoha příkladů je hymna.  Na Ruské federaci a jejich sportovcích si vyzkoušeli, do jaké míry nějaký úředník může manipulovat se státní reprezentaci a státnímy symboly.  Na posledních zimních OH bylo RF znemožněno používat státní symboly a i hymnu jen pro to,
že nějaký úředník (který mimochodem dnes bydlí v USA) prohlásil, že RF (státní aparát) podporuje používání dopingových látek.  Důkaz nebo ne, všichni dnes víme jak to dopadlo. Mnoho lidí se “západu podmanilo”, nic pro obnovení státnosti neudělali a výsledek je takový, že de fakto si mohou západní struktury dělat co chtějí a lidé těch, či oněch, států jsou jím zcela podřízení. Dnes tu máme další kolo podmaňování lidí a ničení jejích hrdosti ke svému vlastnímu státu, kultuře a tradicím.  Změna hymny ČR je jen další kolo v budovaní lidské mentality k tomu, že vlastně je jedno co nám zakáží, co nám předělají, co nám nařídí a stáváme se zcela lhostejnými lidmi ke svému vlastnímu státu.  Přesně tak jak to mají v plánu.
Co nám změní, zakáží, nebo přikáží je jen otázkou času, a bude jích spousty. Lidé, kteří slouží v zájmu EU ,nebo jiných států pro poškození naší vlastní státnosti, suverenity a proti zájmům  Česke republiky by měli být stíhání, tvrdě a rozhodně  potrestání za VLASTIZRADU.
Nám voličům České republiky ještě připomenu, kdo nám vládnul za minulého režimu, a kdo nám vládne i dnes ,a to za plného vědomí a podpory českých občanů:
http://data.idnes.cz/soubory/domaci/A110107_TAJ_SEZNAMSOUDC.PDF
http://data.idnes.cz/soubory/domaci/68A110107_KOT_SEZNAM_STATNICHZASTUPC.PDF